Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 337 27 07 / Faks: 0 212 337 27 60
Gsm
0 532 644 81 27
Adres
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4/5 Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@flutech.com.tr
Web Adresi
https://www.flutech.com.tr
 183 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Yangın Söndürme Sistemleri, Sulu Yangın Söndürme, Havalandırma Sistemleri, Endüstriyel Proses Borulama, Heat Tracing Isıtıcı Kablo Uygulamaları, Boru İzolasyon ve Saç Kaplama Uygulamaları, Hdpe - Pe Boru Montaj Uygulamaları, Çelik Konstrüksiyon Uygulamaları, Mağaza ve Villa Tadilat İşleri, Isıtma Soğutma Sistemleri, Temiz Su Ve Atık Su Sistemleri, Zemin Kaplama Uygulamaları, VRV - VRF ve Mekanik Malzeme Satışı hakkında bilgi almak için için Flutech Mekanik Sistemler'e başvurarak ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir başta olmak üzere fabrikalar, endüstriyel yapılar, yurtlar, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri, konutlar, alışveriş merkezleri, villalar ve oteller hizmet verdiğimiz kurumlar olarak öne çıkıyor.

Anahtar Teslim Yangın Mekanik Tesisat Taahhüt İşleri, Hdpe Boru Yangın Tesisatı ve İnşaat Alt Yapı işleri için de başvurabilir, Yangın Sprinkler Sistemleri Tesisatı ve Mühendislik alanında uzman, titiz ve kaliteli teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.
Yurt içi ve yurt dışı muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de projelerinize bizimle start verebilirsiniz!

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
 Adres
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4/5
Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 337 27 07 / 0 532 644 81 27
 Web
https://www.flutech.com.tr