ÜRÜN HABERLERİ

Zehnder Radyant Tavan Isıtma Sistemleri Yangın Riski Olmadan Güvenle Isıtıyor

Toplam okunma sayısı: 888
23 Mar 2016
Sağlık, konfor ve enerji verimliliğini bir araya getirerek kendi hayat üçgenini oluşturan Zehnder, yangın riski barındırmayan radyant tavan ısıtma sistemleri ile güvenli ısınma sunuyor.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri; fabrikalar, uçak hangarları, üretim ve depo alanları, spor salonları, fuar ve galeriler, ofisler, okullar, kapalı havuzlar, hastaneler ve kafelerde enerji tasarrufu sağlayarak güvenle kullanılıyor. İstenilen boylarda üretilebilmesi ile konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Geniş renk seçeneğiyle bulunduğu ortama en iyi şekilde uyum sağlayan sistem, mekanlara şık ve güvenli bir sıcaklık getiriyor.

Her adımda kalite her adımda güven

Binlerce metrekarelik geniş alanlardan küçük mekanlara kadar her kapalı ortamı güvenle ısıtan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, sıcaklıkları 400-500 dereceye kadar çıkan, gazlı veya açık alevli radyant sistemlerin aksine, maksimum su sıcaklığı 120 dereceye kadar çıkıyor ve insanları bunaltmadan kaliteli ve konforlu sıcaklık sağlıyor. Galvanizli çelik boruları sayesinde korozyon koruması olan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemlerinin bulunduğu ortamda gaz hattı bulunmadığı için yangın riski de ortadan kalkıyor.

Kolay şekilde maksimum fayda

Işınım ile ısı transferi ve tüm hacimde homojen ısı dağılımı sağlayan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, ısıtmanın ve serinletmenin hemen hissedilmesine olanak sağlıyor. Tüm mekanlarda kullanılan bu sistem, tamamen sessiz çalışması ve toz sirkülasyonu olmaması ile her mekana sağlık, kalite ve verimlilik getiriyor. Modüler yapıya sahip sistem, sıcaklık değişimlerine de hızlı reaksiyon göstererek memnuniyeti garantiliyor. Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, hafif yapısı ile kolay montaj imkanı sağlarken, esnek montaj imkanı ve demonte sistemi ile de kullanıcılarına esneklik sağlıyor. Su ile çalışması nedeni ile yüksek ısıtma ve serinletme kapasitesi sunan sistem, mekan sahiplerine mekan hacminden de maksimum faydalanabilme imkanı veriyor.

Haber: Yangınx Haber