Türksan Yangın ve Güvenlik


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Mehmet Özbayram
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
Uzun Çarşı Kat:2 No: 203-204-205 Merkez / ZONGULDAK
E-Posta
turksan
Web Adresi
http://www.
 3201 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Türksan Güvenlik Sistemleri; Zonguldak merkezli olarak, yangın söndürme cihazları, koruyucu iş güvenliği malzemeleri, elektronik güvenlik sistemleri, kamera kontrol ve görüntü transfer sistemleri yanı sıra insan güvenliğini her alanda ilgilendiren her türlü güvenlik malzemeleri satış ve montajı yapan bir firmadır.

Bölgemizde eksikliği ciddi anlamda hissedilen yangın ve güvenlik sektöründe 1.kalite ürün ve 1. kalite hizmet anlayışı ile, sahip olduğumuz bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmak üzere 15 Eylül 1993 yılında Zonguldak ta ilk merkezimizi açtık.

Kaliteli ürün satmada ilke ve kurallarımızdan taviz vermeden, rekabet gücümüz, profesyonel yönetici kadromuz ile faaliyet alanımızda önde gelen, özgün ve yenilikçi bir firma olarak, ihtiyaçlarınızın doğduğu her noktada bilimsel ve teknolojik alanda çağın gereklerine ve ihtiyaçlarınıza uygun doğru çözümler üreterek, siz müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi ve doğru çözümler için yanınızda bulunmayı kendimize ilke edindik.

Türksan Güvenlik şirketi olarak; Vukuu bulacak bir yangına ilk müdahaleyi yapacak kaliteli söndürücüler temin etmek, endüstriyel ortamlarda bulunan iş kazası ve meslek hastalıklarına sebep olan risklere karşı, çalışanlara koruyucu tüm iş güvenliği malzemelerini sürekli olarak sağlamak, Yangına ve soyguna karşı erken ihbar sistemleri tasarlayarak zaman kaybının önüne geçmek ve müşterilerini maddi ve manevi zararlardan korunmalarını sağlamak maksadı ile en son teknolojik yenilikleri bünyesinde barındırmaktadır.

1993 Yılından beri İlimizde yangın söndürme cihazları ve koruyucu ekipman satışı yapmakta olan firmamız, 2000 yılı Nisan ayında T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ilgili birimine başvuruda bulunmuş TSE yetki belgesi alarak YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI dolum tesisini bölge halkımızın hizmetine açmıştır.

Bununla birlikte 11.12.2002 tarihinde İçişleri Bakanlığı ilgili birimlerine müracaatta bulunarak Alarm sistemi kurma yetki belgesi almış, Elektronik güvenlik sektörünün bölgemizde öncüsü olmuştur.

11.01.2008 tarihinde TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile 28.05.2008 tarihinde Denizcilik müsteşarlığından almış olduğumuz yetki belgeleri ile hizmetlerimizi bir kez daha tescillemiş olduk.

Şirketimiz, hızlı ve yerinde hizmet verebilmek amacıyla ve projelerimizin başında bulunan BARTIN ilinde 13 Şubat 2004 tarihinde ilk şubesini açarak bölge insanının daha ekonomik ve daha güvenilir ürün ve hizmet ile tanışmasını sağladı.

Firmamız Yangın ve Güvenlik alanında mümkün olan ölçülerde vereceğimiz eğitimlerle bölge insanımızın üst seviyede bilinçlenmeleri için gerekli tüm imkanları sunacaktır.

Yangın konusu ülkemizde gittikçe ciddi olarak ele alınan bir konu olmaktadır. Yakın zamanlara kadar denetimsiz başıboş bir piyasa olan yangın ve güvenlik piyasası artık şekil ve boyut değiştirerek bakanlıklar düzeyinde denetim gören, TSE mecburiyetinin uygulandığı ciddi bir sektör hüviyeti kazanmış bulunmaktadır.

TÜRKSAN olarak bizde bu sektörün ciddiliğine yakışacak bir hizmet anlayışı çerçevesinde, verdiğimiz sözleri davranışlarımızla yerine getirerek yangın güvenliğine olan gönülden ilgimiz, zaman ve sınır tanımayan çalışma azmimiz sayesinde sizlerle birlikte hak ettiğimiz yerlere geleceğimize inanıyoruz.

Bu inanç doğrultusunda sizinle uzun yıllara dayalı, saygın, dürüst ve bizce değerli bir iş birlikteliğini bu vesile ile tesis etme arzusunda olduğumuzu belirtmek isteriz.


Saygılarımızla…

Türksan Ailesi…

FİRMANIN REFERANSLARI

DİĞER DÖKÜMANLAR

Projelendirme

Taahhüt

Malzeme Temini

Satış Pazarlama

Periyodik Bakım

Tüp Dolumu

Hassa Yangın Söndürme Cihazları

BKS Basınçlı Kaplar Sanayi A.Ş.

Orsez Sınai Tıbbi Gaz. Kim. Mad.

Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları

Global Yangın

Elpa Yangın

Drager İş Güvenliği

Kuleli Hortum

A Yangın Güvenlik A.Ş.

Enerji Trafik Malzemeleri

Modüler Teknik İş Güvenliği

D Sistem

Bilgi Elektronik

Gürbüz Yangın

Vizyon Rapid

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Türksan Yangın ve Güvenlik
 Adres
Uzun Çarşı Kat:2 No: 203-204-205
Merkez / ZONGULDAK
 Telefon
/
 Web
http://www.