Otank Endüstri


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ümit Sabri Salar
Telefon
0 216 304 06 33 / Faks: 0 216 304 06 63
Gsm
0 532 493 15 45
Adres
Orhanlı Orta Mahallesi, Erdem Sanayi Sitesi No: F3/5, 34956 Tuzla / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
info@otank.com.tr - umit.salar@otank.com.tr
Web Adresi
https://otank.com.tr
 690 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Konutlar, ticari binalar, fabrikalar, tarımsal işletmeler ve endüstriyel tesislerde kullanılan Depolama tanklarının projelendirmesi, imalatı, satışı ve montajında uzman bir ekiple yurtiçi ve yurtdışı projelerde hizmet veren mühendislik disiplinli bir firmayız.

Birleşmiş Milletler Teşkilatları, Devlet kuruluşları ve özel sektör firmaları ile 1998 yılından beri uluslararası iş tecrübesine sahip satış ve montaj ekibimizle; Türkiye, Irak, Afganistan, Lübnan, Suriye, Özbekistan, Almanya, Ürdün, İngiltere, ABD, Fildişi Sahilleri, Çin ve Tayvan gibi ülkelerle çalıştık.

Yenilikçi tasarımlarımız, geniş malzeme seçenekleri, yüksek imalat teknolojilerimiz ve mühendislik tecrübemizle depolama tankı ihtiyaçlarınız için en uygun çözümü öneriyoruz. Şekilde, kapasitede, mekanda ve kurulumda sınırları zorluyoruz…

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya kalitesinde mühendislik, satış ve kurulum hizmetleri sunarak ; Çevreye ve insan sağlığına zararsız, kalitesi yüksek, kurulumu kolay ve ekonomik sıvı depolama tankları temin etmek.

VİZYONUMUZ

Şekil, ölçü, kapasite ve kurulum limitlerini en aza indirgeyen, ekonomik, yaratıcı ve güvenilir tasarımları ile Sıvı Depolama sektöründe lider firma olmak.

FİRMANIN REFERANSLARI

DİĞER DÖKÜMANLAR

Projelendirme

Danışmanlık

Bilgilendirme

Satış Pazarlama

Malzeme Temini

Mekanik Tesisat

Devreye Alma

Periyodik Bakım

Taahhüt

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Otank Endüstri
 Adres
Orhanlı Orta Mahallesi, Erdem Sanayi Sitesi No: F3/5, 34956
Tuzla / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 304 06 33 / 0 532 493 15 45
 Web
https://otank.com.tr