Dumanay Yangın Söndürme


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Vedat Varan
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
Gez Mh. Gez Camii Yanı No:64 Yakutiye / ERZURUM
E-Posta
bilgi
Web Adresi
http://
 3588 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Dumanay Yangın Söndürme Sistemleri, 1989 yılından beri yangın söndürme sistemleri ve yangın güvenliği kalemlerinde çeşitli ürün ve hizmetleriyle sektörün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamaktadır. Profesyonel iş anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı ilkeleriyle, Erzurum ve çevresinde kalitesini kanıtlayan ve sektördeki rakiplerinden sıyrılmayı başaran firmamız; alanında uzman ekibi ve senelerin vermiş olduğu tecrübeyi kullanmakta oldukça başarılı olmuştur.

Dumanay Yangın Söndürme Sistemleri, vermiş olduğu Erzurum yangın söndürme sistemlerinde ürün temini, kurulumu ve danışmanlığı hizmetlerinde çözüm odaklı çalışmayı kendisine hedef edinmiştir. Dumanay Yangın Söndürme Sistemleri, kurumsal ve kaliteli prensipleriyle sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyar.

VİZYONUMUZ

Dünya nüfusunun her geçen gün katlanarak artması, yaşam alanlarının da bir o kadar genişlemesi ve büyümesini sağlamaktadır. Bu durum olası risklerin de artmasına ve bu risklerin olduklarından daha tehlikeli hale gelmesine sebep olmaktadır. Tüm bu tehlike ve risklerin sayısını azaltmak; ancak alınacak önlemlerle mümkündür.

Dumanay Yangın Söndürme Sistemleri; yangın felaketi sayılarını azaltmak, oluşan yangınları minimum hasarla etkisiz hale getirmek ve bu felaketin her türlü önlemini almak için tüm ekibiyle dirençli bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Yangın felaketlerinin önüne geçmek maksadıyla; araştıran, üreten, çözüm odaklı fikirler oluşturan ve bunları kendisine ilke edinen Dumanay Yangın Söndürme Sistemleri, Erzurum ve çevre illerinde sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyar.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize profesyonel iş anlayışı ile hizmet vermek,
Yangın söndürme sistemleri ve yangın güvenliği sektörlerinde ileri teknoloji ürünleri kullanmak ve yaygınlaştırmak,
Kaliteli hizmet anlayışını sadece Erzurum‘a değil tüm Türkiye’ye yayarak sektörün ipini eline almak.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Dumanay Yangın Söndürme
 Adres
Gez Mh. Gez Camii Yanı No:64
Yakutiye / ERZURUM
 Telefon
/
 Web
http://