Ateş Yangın Söndürme


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Sema Çağlar
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
Karaduvar Mah.Dumlupınar Cad.No:215/A-B Akdeniz / MERSİN
E-Posta
ates
Web Adresi
http://www.
 3506 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Ateş Yangın Güvenlik 1997 yılında yangın söndürme cihazı satışı ile ticaret hayatına başlayan firmamız 20 yıldır aynı adreste faaliyet göstermektedir.
Firmamız 2011 yılında el değiştirmiş olması ile birlikte yangın söndürme cihazı satışına elektronik ve mekanik söndürme sistemlerinin satışı ve kurulumunu da ekleyerek başlıca MERSİN, ADANA, OSMANİYE, ANTAKYA illeri olmak üzere akdeniz bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Politikamız
Yasal çerçeveler içerisinde ,ilgili ulusal ve uluslar arası standartlarda müşterilerimizin talep etmiş olduğu ürünlerin teminini sağlamak. Müşteri memnuniyeti ilkesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarını beklenenin üzerinde ve hızlı şekilde cevap vermek. Müşteri ve Tedarikci ile faydaya dayalı ilişkiler kurarak, bilgi alışverişini en üst noktaya çıkarmak, her seviyede çalışanının katılımını sağlayarak, bilgi ve beceriyi en üst seviyeye çıkarmak. Bütün bunların neticesinde kuruluşumuzun;kalitesini, rekabet gücünü ve karlılığını sürekli artırarak, bütün personelimizin kuruluşta çalışmaktan saygınlık ve gurur duyduğu kalitede lider bir konuma getirmektir.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak ürünleri sunmak, servis, satış ve montaj sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmektir. Organizasyon yapımız; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmektir.

DİĞER DÖKÜMANLAR

Linde Gaz

Hassa Yangın

Bursan

Mavili Elektronik Yangın

Siemens Fire Alarm Systems

Se-tec Mühendislik

Köse Yangın

Fetaş Yangın

A Yangın Güvenlik A.Ş.

Burtaş Yangın

Mistök Yangın

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Ateş Yangın Söndürme
 Adres
Karaduvar Mah.Dumlupınar Cad.No:215/A-B
Akdeniz / MERSİN
 Telefon
/
 Web
http://www.

Sanayi

Firma
Ateş Yangın Söndürme
 Adres
Çilek Mah.63188 Sok.No:33/A (Tırmıl Sanayi Sitesi)
Akdeniz / MERSİN
 Telefon
/
 Web
http://www.