Yıldız Yangın Söndürme Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Hüsamettin Ekmekçioğlu
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
Temsil Plaza İş Merkezi 1201/1 Sokak No:4 P-27 Yenişehir 35110 Konak / İZMİR
E-Posta
yildizyangin
Web Adresi
http://
 5066 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

1983 Yılında 11 kişilik idari ve teknik kadro ile kurulan şirketimiz bugün 75 kişilik mühendis / teknisyen personeli, 16 araçlık servis ağı ile İzmir’deki üretim tesisi, 5 katlı yönetim binası, 3 katlı sistem satış merkezi ile Marmaris, Antalya şube ve dolum merkezlerimizle imalatımızda olan ürünleri siz değerli Müşterilerimize aracısız ulaştırmakta ve yangın güvenliği konusundaki tüm ihtiyaçlarınızın aynı anda karşılamayı amaçlamaktayız.

TSE-EN ve CE belgeli olarak yangın söndürme cihazları üreten ve bu sektörde İzmir’in İLK ve TEK imalatçı firması olan YILDIZ YANGIN’ın ISO 9001-2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BVQI (BUREAU VERİTAS) tarafından belgelendirilmiştir.

YILDIZ YANGIN kendini devamlı geliştirmeye yönelik politikası ile kaliteyi,müşteri memnuniyetini ve büyümeyi hedefleyen bir yönetim politikasına sahiptir. Dinamik ve genç kadrosu, son teknolojik gelişmeyi takip etme gayretini hiç bir zaman bırakmayan imalat bölümü, ve geleceğe yönelik yatırımları ile sektörün önder kuruluşudur. Bugün üretim ve ARGE alanında yaptığı yatırımlarla Türki Cumhuriyetlerin de de yatırım yapan Türkiye’ nin ilk ve tek şirketi olan YILDIZ YANGIN yurt içinde ve yurt dışında geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir.YILDIZ YANGIN sektöründe kaliteli ürün imalatı ve satış sonrası geniş hizmet ağı ile lider olmanın gururunu taşımaktadır.

“YILDIZ YANGIN” ın Azerbaycan’daki yatırımı olan CASPI – YILDIZ 6000 m² lik üretim tesisi ile Orta Asya’nın ve Türki Cumhuriyetlerinin en geniş kapsamlı yangın söndürme araçları üreten ilk ve tek fabrikasıdır.

“ CASPI – YILDIZ” Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Rusya, Kırgızistan ve İran’ da satış merkezleri ile uluslararası pazara TSE, EN ve GOST belgeli kaliteli ürünler ihraç etmektedir.

İzmir Yangın Söndürme

FİRMANIN REFERANSLARI

DİĞER DÖKÜMANLAR

TSE UYGUNLUK BELGESİ

TSE HİZMET YETERLİLİK BEL..

SANAYİ VE TİCARET BAKANLI..

SANAYİ VE TİCARET BAKANLI..

MARKA TESCİL BELGESİ

ISO 9001:2008 KALİTE SİST..

DENİZCİ MÜSTEŞARLIĞI BELG..

CE ÜRÜN KALİTE BELGESİ

Projelendirme

Danışmanlık

Uygulama

Teknik Destek ve Bakım

Yenileme ve İyileştirme

2016 En İyi Yangın Söndürme Firması Ödülü

2017 Yılı CNR Tüyak İstanbul Yangın Fuarı

AK YILDIZ YANGIN

A Yangın Güvenlik A.Ş.

YST Yangın

OBO Betterman

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Yıldız Yangın Söndürme Sistemleri
 Adres
Temsil Plaza İş Merkezi 1201/1 Sokak No:4 P-27 Yenişehir 35110
Konak / İZMİR
 Telefon
/
 Web
http://

Menderes Şubesi

Firma
Yıldız Yangın Söndürme Sistemleri
 Adres
Estim Sanayi Sitesi Metal İşleri 1.Cadde No:42-44
Menderes(Cumaovası) / İZMİR
 Telefon
/
 Web
http://