Tetra Yangın


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Mehmet Yamaner
Telefon
0 326 221 21 03 / Faks: 0 326 221 21 03
Gsm
0 542 835 21 73
Adres
İskenderun Yolu HBB.Ek Hizmet Binası Yanı Antakya / HATAY
E-Posta
info@tetrayangin.com
Web Adresi
http://tetrayangin.com
 922 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Tetra Yangın Söndürme Sistemleri
Firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda sektöründeki ilklerden biridir. Bu alanlarda teknik alt yapısını kısa sürede oluşturarak servislerini birleştirmiş ve hızla bu alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız faaliyet gösterdiği pazarda tanınmış olmayı ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Üretimi kendine hedef edinerek, çözüm üreten deneyimli kadrosuyla sektörde hızla yerini almış ve yangın güvenlik ekipmanları imalatında söz sahibi olmuştur. Teknolojik gelişmeleri takip etmesi, sürekli yeni ürün ve hizmetleri sunması, teknik ve pazarlama alanlarında sahip olduğu bilgi birikimi, yenilikçi tavrını sürdürmesi ve geliştirmesi şirketimizi sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir.
Firmamız, dinamik kadrosu, yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile her zaman kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz
Dünyanın hızla artan popülasyonu yaşam alanlarının da aynı hızla büyümesini sağlamaktadır. Dolayısıyla kontrol edilmesi güç bir büyümenin artan tehditleri beraberinde getirdiğınin farkındayız. Felaket önlem alınmadığı takdirde doğar. Tetra, yangın felaketini önlemek maksadıyla üreten, araştıran ve çözüm geliştiren olmayı kendine ilke edinmiştir.

Günümüz itfaiyesinin temelini oluşturan tulumbacı ocağı, yangın güvenlik sektöründe ilk sırayı almasına rağmen sektördekı Türk firmalarının uluslarası standartlarda üretim yapmakta geç kaldığını düşünmekteyız.

Üreten olarak, üretimi geliştiren olarak ve Türk markası olarak sadece kendi sınırlarımızda değil asya, orta doğu ve afrika’da birçok ülkede yangın güvenlik sektöründe çözüm sunmaktan ve tercih edilmekten gurur duyuyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerimize kaliteli ve uygun çözüm sunmak,
Yangın güvenlik sektöründe ileri teknolojı üretmek ve geliştirmek,
İhraç ürünleri üreterek sınırlarımızı aşmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak.

DİĞER DÖKÜMANLAR

Hizmet Yeterlilik Belgesi

Danışmanlık

Projelendirme

İş Güvenliği Uzmanlığı

Mekanik Tesisat

Malzeme Temini

Satış Pazarlama

Risk Değerlendirme

Taahhüt

Yangın Eğitim ve Tatbikatı

Tüp Dolumu

Devreye Alma

Periyodik Bakım

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Tetra Yangın
 Adres
İskenderun Yolu HBB.Ek Hizmet Binası Yanı
Antakya / HATAY
 Telefon
0 326 221 21 03 / 0 542 835 21 73
 Web
http://tetrayangin.com