Hasarı Yangın


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Muhammer Halıcı
Telefon
0 212 428 32 24 / Faks: 0 212 423 98 33
Gsm
0 537 448 19 65
Adres
Firuzköy Mah.Necip Fazıl Kısakürek Cad. Doğu Sk. No:3/A, 34325 Avcılar / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
hasariyangin@gmail.com
Web Adresi
http://hasariyangin.com.tr
 4480 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Sektörümüz 1974 den beri yangın söndürme sektöründe hizmet vermekte olup kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektedir.
Yangın söndürme sektöründen önce elektrik panoları ve elektrik malzemeleri üretirken 1974 de yangın dolapları yangın söndürme tüpleri itfaiye ekipmanları ve yangın algılama sistemleri ile sektöre geçiş yapmıştır.

Yıllardır gelişen teknoloji ile en ön planda kalitemiz ile sizleride memnun ederek hizmet vermeye devam edeceğiz.

Konut Fabrika Hastahane Okul Devlet Kurum Binaları Endüstriyel Yapılar ... vb Binalarda Yangın Riski Taşıma Durumuna Göre Yangın Söndürme Algılama ve Tahliye Gibi Sistemlerle Can Kaybının Önüne Geçilerek Minumum Zararla Felaketin Önüne Geçilmesi Hedeflenmektedir.

Yangın Tüpleri Yangın Esnasında Felaketin Büyümemesi İçin En Etkin ve En Sağlıklı Çözüm Yoludur. Yangın Tüpleri Gerektiği Durumda Verimli Bir Şekilde Çalışması İçin TSE Hizmet Sonrası Yeterlilik Belgesi Olan Firmamız ve Firmalara Dolum Bakım Yapılması Gerekmektedir. Yangın Tüpleri Garanti Süresi 2 Yıl Olup 6 Ayda Bir Bakım Yapılması Gerekmektedir.

Yangın dolapları Yangının Biraz Daha Büyümesi Noktasında Yada Yangın Tüpü İle Söndürülen Noktanın Soğutması Hususunda Devreye Girer. Yangın Dolapları İçin Binalarda Yangın Tesisatı Şebeke Hattından Ayrı Su Deposu ve Elektrikli yada Dizel destekli Yangın Hidraforu Koyullması Zorunludur. Yangın Dolapları Binalarda Sabit Söndürme Açısından Önemli Bir Yer Tutmaktadır. Bu Yüzden 6 Aylık Bakımları Yapılıp Yangın Harici Kullanılmaması Gerekmektedir. Firmamız Bu Hususata Standart Tip Tüpsüz Model Tüplü Model Projelerinize Özel Camlı ve Özel Dekarasyon Yangın Dolaplarının 20 mt 25 mt 30 mt 1" Kauçuk Hortumlu Yangın Dolaplarının İmalatını Montajını Yapmaktadır.

Bunun Yanında Dış Saha Tip Hidrant Dolaplarının Projelerinize Özel TSE 671-2 Kuru Sistem ve TSE 671-1 Sulu Sistem Tip Olarak İmalatını Yapmaktayız.
Yangın Kapıları Yangın Esnasında Yangına 60 yada 120 dakika Dayanarak Isının ve Dumanın Diğer Bölgeye Geçmesini Engelleyerek İnsanların Zarar Görmesini ve Yangın Merdivenlerini Kullanarak Binadan Kolayca Tahliye Edilmesini Sağlamaktadır. Yangın Kapıları Duman Sızdızmazlık Özelliği ve Isıya Uzun Süre Dayanması Açısından Yaptırılırken Standartına Uygun Ürün Yaptırılması Önem Taşımaktadır. Yangın Kapıları Üzerlerinde Bulunan Panikbar Sayesinde Vucudunuzu Vurduğunuz Esnada Kapının Açılarak Yangın Merdivenine Yada Yangın Holüne Ulaşmanızı Sağlamaktadır.

DİĞER DÖKÜMANLAR

Projelendirme

Bilgilendirme

Danışmanlık

Malzeme Temini

Tüp Dolumu

Periyodik Bakım

Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Hasarı Yangın
 Adres
Firuzköy Mah.Necip Fazıl Kısakürek Cad. Doğu Sk. No:3/A, 34325
Avcılar / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 428 32 24 / 0 537 448 19 65
 Web
http://hasariyangin.com.tr