• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Universal Grup Yangın Güvenliği Sistemleri - Altındağ/Ankara
Yangın Söndürme Sistemleri
Universal Grup Yangın Güvenliği Sistemleri
Ankara/Altındağ
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Universal Grup Yangın Güvenliği Sistemleri
    1330 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili .
Telefon/Fax 0 312 354 13 73 (pbx)  0 312 386 01 07
Gsm Numarası 0 532
Firma Adres Alınteri Bulvarı Örnek San. Sit. 1261. Sk.(Eski363.Sk.) No:7 Ostim
Şehir / İlçe Ankara / Altındağ
Mail Adresi info@universalyangin.com.tr
Web Adresi http://www.universalyangin.com.tr
Firma Tanıtım

Firmamız Ankara Ostim Sanayi Sitesi'nde 1200 m2 kapalı alan içerisine kurulmuştur. İç Anadolu (Ankara), Marmara 1. Bölge (İstanbul), Marmara 2. Bölge (Kocaeli), Ege Bölgesi (İzmir), Akdeniz Bölgesi (Antalya), Karadeniz Bölgesi (Samsun), Doğu Anadolu Bölgesi (Erzurum), bölge müdürlüklerimizden sonra; geçtiğimiz iki yıl içerisinde bu bölgelere bağlı olarak sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, ülkemizin 61 ilinde daha bayiliklerimizi hizmete açarak her ilimize hizmet vermekteyiz. Bu denli kısa bir süre içerisinde büyümemizi siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvene borçluyuz. Bu güven bizim sizlere olan sorumluluğumuzu artırarak daha fazla üretken olmaya yöneltmektedir .

UNIVERSAL - UNIFIRE markamız, Türk ve Avrupa standartla-rınca uygun görülen tüm belgelere sahiptir.

Yangın söndürme cihazı üretimine yönelik olarak kurulan fabrikamız, tamamen otomasyon ve bilgisayarlı sistemde üretim yapmakta ve 14 ayrı tipte aylık toplam 80.000 adet yangın söndürme cihazı üretme kapasitesine sahiptir.

Firmamız öncelikle yangın söndürme cihazları (üretim, dolum ve bakım) olmak üzere yangın itfaiye malzemeleri sivil savunma ekipmanları otomatik yangın söndürme ve davlumbaz sistemleri, algılama sistemleri, yönlendirme levhaları, işçi güvenliği ve ilkyardım malzemeleriyle hizmet vermekteyiz.

UNIVERSAL GRUP olarak firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden ötürü sizlerin can ve mal güvenliğini korumayı kendimize ülkü edindik.

Saygılarımızla.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Universal Grup Yangın Güvenliği Sistemleri ( Yangın Söndürme Sistemleri)
2 0.00 Oylama - " Universal Grup Yangın Güvenliği Sistemleri" ABC Tozlu Yangın Söndürme Cihazları,Karbondioksitli Yangın Söndürme Cihazları,Arabalı Yangın Söndürme Cihazları,Otomatik Projeli ve Tesisatlı Söndürme Siste