Standart Yangın Söndürme


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Arif Karaaslan
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
İstiklal Mah İstiklal Caddesi No 34 Beşocak Vergi Dairesi Yanı Seyhan / ADANA
E-Posta
standartyanginadana
Web Adresi
http://www.
 1747 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Adana Yangın Söndürme firmalarından;

Adana Standart Yangın 30 Yıllık firma geçmişimizle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız.

Arif Karaaslan yönetimindeki Adana Standart Yangın Sistemleri, konularında “Yetkin ve Gelişmeye açık” personeli ile işletme ve kurumlara yangın ve güvenlik sektöründe Danışmanlık, Malzeme temini, Uygulama ve Montaj, Servis ve Bakım hizmetleri vermektedir.

Adana'nın köklü firmalarından Adana Standart Yangın Sistemleri yangın söndürme ürünlerini piyasaya en uygun fiyatlarla temin etmektedir. Yangın tüpü dolumunu 2 yıl garantili ve kendi firmamızda yapmakta ve işyerlerine ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Adana Standart Yangın Sistemleri yangın söndürme tüplerinin satış sonrası takibini yapmakta ve dolum tarihi gelen tüplerin dolumunu yapmaktadır. Küçük tedbirler büyük kazaları önler ilkesini benimseyen firmamızın takip sistemi ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Şirketimiz yangın ve güvenlik sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, EMNİYET VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

Misyonumuz

Adana Standart Yangın Sistemleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek belgeli ve sertifikalı ürünlerle projelendirerek, malzeme temininde, uygulama ve montaj ile devreye almada en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Adana Standart Yangın Sistemleri yenilikçi ve fark yaratan belgeli ve sertifikalı ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği Adana'da sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

Sunduğumuz teknolojik ürün ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ürün tedarik ettiğimiz firmalarla ilişkilerini sürekli olarak ileriye götüren, çalışanlarının bilgi birikimini geliştiren, kalite yönetimini arttıran, teknolojiyi takip eden, insanı mutlu eden hizmeti benimsemiş, değişmeyen tek şeyin dürüstlük olduğunu ilke edinmiş bir firmayız.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Standart Yangın Söndürme
 Adres
İstiklal Mah İstiklal Caddesi No 34 Beşocak Vergi Dairesi Yanı
Seyhan / ADANA
 Telefon
/
 Web
http://www.