• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Mapeks Yangın Söndürme Sistemleri - Maltepe/İstanbul
Yangın Söndürme Sistemleri
Mapeks Yangın Söndürme Sistemleri
İstanbul/Maltepe
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Mapeks Yangın Söndürme Sistemleri
    845 görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Aydın Asiltürk
Telefon/Fax 0 216 367 60 94  0 216 366 20 99
Gsm Numarası 0 532
Firma Adres Aydınevler Mah. Preveze Sok. No:19 Küçükyalı
Şehir / İlçe İstanbul / Maltepe
Mail Adresi info@mapeks.com.tr
Web Adresi http://mapeks.com.tr
Firma Tanıtım

Mapeks, sektördeki aksaklık ve boşlukları fark edip, bu alanda daha profesyonel bir anlayış ile politikasını,  kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı belirleyerek,  sektöründe en güvenilen ve tercih edilen firma olmak amacı ile siz müşterilerine hizmet vermek için 1995 yılında kurulmuştur.
İlk kuruluşunda,  Avrupa normlarında, CE, TSE EN ve İSO 9001 Belgeli  ABC kuru kimyevi tozlu yangın söndürme tozu imalatı ile sektöre hızlı bir giriş yaparak kendine ciddi bir yer edinmiştir.
Devam eden yıllar içerisinde Yangın Tüpü imalatına da başlayan Mapeks yüksek kapasiteli dış ticaret ve ihracat boşluğunu da göz önünde bulundurarak bir çok yurt dışı firmayla ortak çalışmalara başlamış,  sektörün yurt dışına açılan bir yüzü haline gelmiştir.
Kalite nin bir yaşam tarzı olduğunun bilincinde olan Mapeks, sektöründeki kalite anlayışının üretimden başlayıp  en son kullanıcının memnuniyetini dile getirmesi ile sonlanacağını kabul eder ve bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Mapeks Yangın Söndürme Sistemleri ( Yangın Söndürme Sistemleri)
2 5.00 Oylama - "Mapeks Yangın Söndürme Sistemleri" Yangın Söndürme Türü,Arabalı Yangın Söndürme Sistemleri,MikromaxiDavlumbaz Söndürme Sistemleri,Kuru Kimyevi Tozlar,Sentetik Köpükler,Yangın Dolapları,Yangın Bat