• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hassa Yangın - Gaziosmanpaşa/İstanbul
Yangın Söndürme Sistemleri
Hassa Yangın
İstanbul/Gaziosmanpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Hassa Yangın
    1344 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Hasan Sarıcı
Telefon/Fax 0 212 649 39 39  0 212 649 39 40
Gsm Numarası 0 532
Firma Adres Kadir Akdoğan Cd. No:59 Küçükköy
Şehir / İlçe İstanbul / Gaziosmanpaşa
Mail Adresi hassayangin@hassayangin.com
Web Adresi http://www.hassayangin.com
Firma Tanıtım

Yangın söndürme sistemlerinde lider kuruluş olan Hassa Yangın 1978 yılında İstanbul Fatih'te 55m2'lik bir atölye ile imalat hayatına başlamıştır. Her geçen yıl daha da büyüyerek önce Kocatepe'de ardından Bayrampaşa Ayrancı Sanayi Sitesi'nde imalat atöyleleri açmıştır. Müşteri taleplerini karşılayabilmek ve daha profesyonel hizmet verebilmek için 1994 yılında Küçükköy'deki tesislerine taşınmıştır. Bugün de Küçükköy'de bulunan 5500m2'lik kapalı alana sahip tesislerinde portatif yangın söndürücü cihazlarının, yangın dolaplarının ve yüksek basınçlı sistem silindirlerinin imalatını gerçekleştirerek imalat faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün itibariyle yaklaşık 80 personele istihdam sağlamanın gururunu yaşamaktadır.
 
Bünyesinde tam teşekküllü ve akredite olmuş ;
Toz dolum istasyonu
Portatif yangın söndürücü cihazların imalat atölyesi
Yangın dolabı imalat atölyesi
Portatif yangın söndürücü tüpler ve yangın dolapları için konveyörlü boya kabinleri
FM200 ve Novec1230 gazlı sistem silindirleri dolum istasyonu bulundurmaktadır.
 
Hassa Yangın 2000 yılından bu yana da mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır. Tüm bu faaliyetler; anahtar teslimi sistem montajı, projelendirme, ürün ve malzeme temini, danışmanlık ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır. Bünyesinde yer alan uzman mühendis kadrosu ile Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına hizmet vermektedir.
 
Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ürün ve sistemler tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamaktır.
 
Uzmanlaştığımız alanda kusursuz ve güvenilir yaşam ortağı olmaktır.
 
SAĞLIK, EMNİYET VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ
 
HASSA YANGIN’ da sağlık, emniyet ve çevre sorumlulukları, işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Emniyet ile ilgili konu ve sorunların başarı ile yönetilmesi iş stratejilerimizin olmazsa olmaz bir unsurudur. Bu politikanın uygulanmasını izleyerek ve teşvik ederek, hem çevrenin hem de çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve genel olarak toplumun korunmasını yardımcı oluyoruz. HASSA YANGIN, en son teknolojiyi kullanarak yangın söndürme cihazları ve sistemlerinin üretimini gerçekleştirirken sağlık, emniyet, çevre ve kalite konularında yangın sektöründe öncü olmayı amaçlamaktadır. Bu nedenledir ki; ilgili kanun ve yönetmeliklere kesinlikle uymakta ve güncelliğini takip etmektedir.
 
Hedeflerimize ulaşabilmek için imalat ve hizmet faaliyetlerimizden kaynaklanan SEÇ risklerini tanımlayacağız ve bu riskleri pratikte mümkün olan en düşük düzeylere indireceğiz.
Hedefimiz; faaliyetlerimizin çevreye etkilerini asgari düzeye indirmek, iş kazası ve meslek hastalıkları yoluyla etkilenebilecek olan çalışanlarımız, müşterilerimiz, içinde yaşadığımız toplum ve genel olarak herkesin görebileceği zararları önleyeceğiz.
Çalışanlarımıza gerekli ortam ve eğitimi sağlayarak, onların motivasyonunun, yetkilendirmelerinin ve yaratıcılıklarının ortaya çıkarılmasını, teknolojinin takip edilmesi ve güncelleştirilmesi ile süreçlerimizin verimliliğinin artırılmasını sağlayacağız.
En yüksek kalitede yangın güvenliği hizmetlerini sunarak toplam müşteri tatmini hedefine ulaşmak gayesiyle, kalitemizi verimliliğimizi artırarak, hizmet zincirimizi kontrol altında tutarak uyguladığımız süreçlerimizin performansını bütün sahalarda izleyerek ve takip ederek rekabet gücümüzü de artıracağız.
Bütün çalışanlarımız için emniyetli çalışma ortamları oluşturmak ve yaratmak gayesiyle risk önleyici tedbirler alarak proaktif yaklaşımla çalışmaya devam edeceğiz ve tüm çalışanlarımız için kesintisiz emniyet eğitimleri vermek ve uygulamaktan, programın tüm yönleri ve aşamaları ile ilgili görev sorumlulukları dağıtmaktan, geliştirme ihtiyacı bulunan alanları tespit etmek amacıyla programı sürekli izlemekten, gözden geçirmekten ve bütün olayları detaylı incelemekten sorumlu olacağız.
Vakalardan ders çıkaracağız ve bu dersleri çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve diğer kuruluşlar ile paylaşacağız.
Faaliyetlerimiz sonucu doğal kaynakların kullanıldığı bilincini şirket içerisinde artıracağız.
Atıkları, emisyon ve deşarjları azaltarak ve enerjiyi verimli bir biçimde kullanarak faaliyetlerimizin çevre ve sağlıkla ilgili etkilerini kontrol altında tutmaya devam edeceğiz.
Tüm yöneticilerimiz birimlerindeki SEÇ performansını izleyecek ve örnek liderler olarak politikanın eksiksiz uygulanmasından sorumlu olacaklardır. Bu politikanın uygulanması ile etkilenecek tüm tarafların korunması ve işin sürekliliği güvence altına alınacaktır.
Amaç ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için etkili ve sonuç odaklı önlemler kullanarak riskleri sektörümüze özgü teknolojik olarak kabul edilebilir en az seviyeye indirmek için çalışacağız.
 
Kuruluşumuzun istisnasız tüm üyeleri, bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en iyi şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, çevre, güvenlik ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ederiz.
 
Yönetim Kurulu Başkanı
      Hasan SARICI

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Hassa Yangın ( Yangın Söndürme Sistemleri)
2 0.00 Oylama - "Hassa Yangın" Yangın Kapıları,Yangın Pompaları,Yangın Vana Grubu,Yangın Hidrant Sistemleri,Portatif Yangın Söndürücüler,Köpüklü Söndürme Sistemleri,Sprinkler Söndürme Sisteml