Efe Yangın ve İş Güvenliği


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Selma Pulluk - Murat Pulluk
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
Saraylar Mah. Ahi Sinan Cad. Cem İş Merkezi No:18/C Merkez / DENİZLİ
E-Posta
info@
Web Adresi
http://www.
 2251 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Denizli Yangın Söndürme Firmaları'ndan;

Efe Yangın ve İş Güvenliği, 2013 yılından itibaren, Yangın Algılama, Söndürme ve Güvenlik,Denizli Yangın Eğitim ve Tatbikatı sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Proje keşif, çizim, fiyatlandırma, satış, tesisat, montaj, devreye alma, periyodik bakım ve satış sonrası servis konularının tamamını aynı anda ve başarıyla yürütebilen, tecrübeli Satış-Proje ve Teknik Servis personelleriyle önde gelen ve bu uzmanlık gerektiren konularını bünyesinde bulunduran ender firmalardan biridir.

Diplomalı Yangın Uzmanı eğitmenlerimiz, sektörde uzun yıllardır çalışmanın getirdiği birikim ile sizlere en uygun çözümler sağlayabilmektedir. Bilindiği gibi; Yangın Güvenlik Sistemleri ürün özellikleri her geçen gün hızla ve olumlu yönde değişmektedir. Üreticinin kimliğinden çok, ürünün teknik özellikleri önem kazanmış bulunmaktadır. Doğru ürün seçimi ile etkinliği arttırılabilmekte ve maliyeti düşürmek mümkün olabilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyacına ve beklentilerini karşılayabilecek hizmeti en uygun fiyatla sağlamak, ve sağladığımız ürün ve sistemin yasal garantilerini hassasiyetle takip ederek satış sonrası kesintisiz hizmetimiz ile sistemimizin performansını üst düzeyde tutabilmek öncelikli amacımızdır.

DİĞER DÖKÜMANLAR

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Efe Yangın ve İş Güvenliği
 Adres
Saraylar Mah. Ahi Sinan Cad. Cem İş Merkezi No:18/C
Merkez / DENİZLİ
 Telefon
/
 Web
http://www.