• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Boğaziçi Yangın ve Mühendislik - Ümraniye/İstanbul
Yangın Söndürme Sistemleri
Boğaziçi Yangın ve Mühendislik
İstanbul/Ümraniye
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Boğaziçi Yangın ve Mühendislik
    633 görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Şenol Erdoğan
Telefon/Fax 0 216 632 50 50  Faks: 0 216 632 10 90
Gsm Numarası 0 532 513 09 60
Firma Adres Yaman Evler Mah. Bıldırcın Sok. No:5/4
Şehir / İlçe İstanbul / Ümraniye
Mail Adresi bilgi@bogaziciyangin.com.tr
Web Adresi http://www.bogaziciyangin.com.tr
Firma Tanıtım

Boğaziçi Yangın ve Mühendislik olarak yangın söndürme sistemleri ile ilgili keşif, proje ve tekliflendirme, malzeme tedariği, taahhüt, süpervizörlük ve devreye alma, test ve bakım ile danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Konusunda uzman ve dinamik ekibimizle müşterilerimize yangın söndürme sistemleri konusunda yüksek kalitede çözümler ve sistemler sunarken ilk hedefimiz yüksek kalite ürünleri ve doğru çözümleri optimum maliyetlerle değerli müşterilerimize sağlamaktır.

Mühendislik Hizmetleri
Boğaziçi Yangın Mühendislik olarak deneyimli ve dinamik kadromuz ile keşif ve tekliflendirme, projelendirme, sistem dizaynı, montaj ve uygulama, sistem devreye alma, periyodik bakım, servis ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Süpervizörlük ve Devreye Alma
Firmamız yapmış olduğumuz yangın algılama ve söndürme sistemlerinin anahtar tesliminin yanında süpervizörlük ve devreye alma hizmetlerini de gerekli norm ve standartlara uygun şekilde sağlamaktadır.

Periyodik Test ve Bakım
Devreye alınan projelerin periyodik test ve bakımları firmamızın alanında uzman mühendis ve teknisyen kadrosu tarafından yapılmaktadır. İstenilen kontratlarda ve periyotlarda bakım hizmetleri firmamız güvencesi ile verilmektedir.

Oda Sızdırmazlık (Door Fan) ve Boru Sızdırmazlık Testi
Her yangın sınıfında yangın söndürüldükten sonra gazlı söndürme sistemlerinin bulunduğu mahallerde boşalan gaz ile sönmüş olan yangının tekrardan alevlenmemesi için gazın belirli bir süre odada hapsedilmesi gerekir.

Gaz Dolumu
Kurduğumuz sistemlere ait olan FM200, Novec1230, Argon, Azot, İnergen, Karbondioksit gazlarının dolumunu yapmaktayız.

 

Firma Şubeleri
Facebook Yorumları
Boğaziçi Yangın ve Mühendislik ( Yangın Söndürme Sistemleri)
2 5.00 Oylama - "Boğaziçi Yangın ve Mühendislik" Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri,Fm 200 Gazlı Söndürme Sistemleri,NOVEC 1230 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri,Karbondioksit Gazlı Söndürme Sistemleri,Argon G