• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Baysan Yangın Söndürme Cihazları - Bayrampaşa/İstanbul
Yangın Söndürme Sistemleri
Baysan Yangın Söndürme Cihazları
İstanbul/Bayrampaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Baysan Yangın Söndürme Cihazları
    1211 görüntülenme / Ortalama Puan 3.00
Firma Yetkili İlyas Bey
Telefon/Fax 0 212 616 28 82   - 0 212 418 64 83
Gsm Numarası 0 532 281 60 80
Firma Adres Muratpaşa Mahallesi, Cumhuriyet Cd No:24, 34040
Şehir / İlçe İstanbul / Bayrampaşa
Mail Adresi info@baysanyangin.com
Web Adresi http://www.baysanyangin.com
Firma Tanıtım

Türkiye’nin tüm illerinde yangın güvenliğinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, tüm işletmelerde müşteri ve çalışan güvenliğini en önemli kuralı olarak kabul eden, köklü geçmişimiz ile sürekli olarak güvenliğinizi sağlayan , rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir firmanın güvenliğini sağlayarak evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, öncü liderlikte bir firma olmaktır.

Firmaların yangın güvenliği konusundaki eksiklikleri , ihtiyaç ve beklentileri konusunda deneyimli profesyonel ekibimizle en doğru kanaldan en uygun çözümleri , değer ve  önerileri sunan , natif dağıtım kanalları ile geniş kapsamlı yangın söndürme ürün ve hizmet yelpazesini tüm sektördeki işletmelere en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran , işletmelerin yangın güvenliğindeki sorumluluğunun bilincinde olarak standartlara uygun  faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir yangın firması olmaya devam ediyoruz.
Başlıca görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Firmamızı başarıya götürecek temel değerlerimiz;

Çalışanlarımız:  Çalışanlarımız profesyonel gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesine ve onlara yeni bir fırsat tanımak suretiyle yeteneklerini artırmalarına imkan sunmak hedefimizdir. Tüm işletmelerde onların güvenliğini önde tutmaya çalışarak “Takım Çalışması” sunmak en önemli prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz: Ürün ve hizmetlerimiz firmalar ve siz değerli çalışanları tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır. Firmalarda kurduğumuz yangın güvenlik korunma ağı çerçevesinde aldığımız ideal sonuçlar firmamızın doğru ürün ve hizmeti sunduğunun kanıtıdır.
Kazancımız: Yangın malzemeleri veya hizmetlerimizin firma beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek en büyük hedefimizdir.

1992 yılından bu yana Türkiye’nin yangın güvenlik sektöründe danışmanlık , projelendirme , malzeme temini , montaj ve bakım hizmetleri ile çok geniş yelpazedeki yangın korunum sistemlerini müşterilerimize sunmaktayız. Yangın risk analizi ,yangın senaryolarının oluşturulması , uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti verilmektedir. TSE ve ISO belgelerine sahip dolum tesisimiz teknolojiyi takip eden felsefesi ile kaliteyi ön planda tutarak donatılmıştır. Alanında uzman ekibimiz her geçen gün araştırma ve geliştirme ile kapasitesini arttırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Yangın güvenliği bilincini gelişmiş ülkeler seviyesine yükseltmek ana hedefimizdir.

Bu yolda ülkemizin hammadde , işgücü ve bilgi birikiminden faydalanarak ülke kalkınmasına faydalı olmak vazgeçilmez ilkemizdir.
Dünya nüfusu büyük bir hızla artıyor ve buna bağlı olarakta ortak yaşam alanlarımız aynı hızla büyüyor. Bu yaşam alanlarının, en büyük felaketlerinden biri olarak yangından korunmak giderek daha büyük bir önem kazanıyor.Yola çıktığımız 1992 yılından günümüze kadar geçen süreçte dünyada yaşanan globalleşme sonucu uzmanlaşma ve en iyiyi ortaya koyma gerekliliğini tüm işlerimize yansıtmaya çalıştık. Genç bir kadro olmanın gerektirdiği dinamizm ile teknolojinin en son noktasını yakalamak ,ülkemize bilgi ve teknolojinin nimetlerini sunmak daima hedefimiz oldu.

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ ;

*Yangın Söndürme Cihazları Satış

*Yangın Söndürme Cihazları Dolum ve Bakım

*Ücretsiz Fizibilite Çalışması

*Yangın Eğitimleri

*Yangın Dolap Tesisatları

*Yangın Algılama Sistemleri

*Sprink Söndürme Sistemleri

*Köpük Söndürme Sistemleri

*Fm200 Gazlı Söndürme Sistemleri

*Baskı Makinesi Söndürme Sistemleri

*Karbondioksit ( CO2 ) Söndürme Sistemleri

*Davlumbaz Söndürme Sistemleri

*Yangın Pompaları

*Yangın Tesisat Ekipmanları

*Yangın Güvenlik Malzemeleri

*Yer Boyamaları

*Acil Çıkış Armatürleri

*Sivil Savunma Malzemeleri

*Bina Tahliye Planları

*Uyarı ve İkaz Levhaları

* Fosforlu başlığı ve yangın hakkında deneyimli personellerimiz ile en kısa sürede etkili sonuca ulaşma garantisi veriyoruz…

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Baysan Yangın Söndürme Cihazları ( Yangın Söndürme Sistemleri)
2 3.00 Oylama - "Baysan Yangın Söndürme Cihazları" Yangın Söndürme Cihazları,Yangın Eğitimleri,Yangın Dolabı,Yangın Algılama Sistemleri,Sprink Söndürme Sistemleri,Köpük Söndürme Sistemleri,Fm200 Gazlı Söndürme S