• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Antalya Doğuş Yangın Güvenlik - Muratpaşa/Antalya
Yangın Söndürme Sistemleri
Antalya Doğuş Yangın Güvenlik
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Antalya Doğuş Yangın Güvenlik
    995 görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Hasan Bey
Telefon/Fax 0 242 221 31 95  0 242 221 51 59
Gsm Numarası 0 536 330 67 34
Firma Adres Akdeniz Sanayi Sit. 5009 Sok. No:49
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Mail Adresi dogusyangin07@hotmail.com
Web Adresi http://antalyadogusyangin.com
Firma Tanıtım

Antalya Doğuş Yangın ve Güvenlik 2000 yılından itibaren Yangın ve Güvenlik Sektöründe yeniliklere açık yapısı ve yaygın servis ağı ile tüm beklentilere cevap veren, karşılıklı güven ve dürüst çalışma ilkeleriyle hareket eden, kaliteyi sürekli ve uygun fiyatla sunan, çalışma hayatı ve toplumun ahlaki kurallarına önem veren bir firmadır.
Yangın ve Güvenlik konusundaki çalışmalarımız Bakanlar kurulunun Resmi Gazetede 26 Temmuz 2002 Sayı:24827 Binaların yangından Korunması Hakkında Yönetmenlik Hükümlerine göre ve Sanayi Ticaret Bakanlığının 23.11.1988 Tarih ve 23536 Sayılı Resmi gazetede yayınlanan tebliğine ve TSE -ISO 9001-CE standartlarına uygundur.

21. yüzyılın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam edeceğiz.

antalya doğuş Yangın ve Güvenlik firması olarak müşteri memnuniyeti ana gayemiz olup deneyimli ve uzman kadromuzla ihtiyaç duyulan tüm projelerde ve yangın ve güvenlik gibi birbirini tamamlayan konularda hizmet vermekte ve çözüm üretmektedir.Geniş hizmet ağımızla sorunlarınıza karşı en uygun çözümleri sunmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla...

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Antalya Doğuş Yangın Güvenlik ( Yangın Söndürme Sistemleri)
2 5.00 Oylama - "Antalya Doğuş Yangın Güvenlik" Halokarbon ve CO Gazlı Söndürücüler,Vanalar,Kuru Kimyevi Tozlu Söndürücüler,Dişliler,Lanslar,Yangınla Mücadele ve Koruma Ekipmanları,Rekorlar,Sürtünme Mukavemet